Dziś jest: piątek, 21.09.2018, imieniny: Hipolita, Mateusza

Przedszkole

Rekrutacja
Kontakt

Gościmy

Sonda

100. urodziny Patrona Drukuj Wyślij znajomemu
Dodano: 31.05.2017.
Bardzo atrakcyjne i efektowne pokazy mogliśmy zobaczyć w Domu Kultury w Subkowach na jubileuszowych 100 urodzinach patrona naszej Szkoły Podstawowej.  Wystąpili tancerze, wokaliści i instrumentaliści, karatecy, recytatorzy i gimnastycy, talent do układania kostki Rubika oraz mowy wspak.  Na końcu był pyszny tort i gromkie 100 lat oraz piosenka od nauczycieli. Serce rośnie, mamy wspaniałą młodzież!            Zapraszamy do galerii.
 
Dzień Mamy w klasie Ia Drukuj Wyślij znajomemu
Dodano: 31.05.2017.
29 maja br. w godzinach popołudniowych uczniowie klasy Ia świętowali Dzień Mamy. Zaprezentowali zaproszonym mamom przygotowany pod okiem p. H. Hardt program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki i scenki.
Czytaj całość »
 
 
Dzień Matki w przedszkolu Drukuj Wyślij znajomemu
Dodano: 31.05.2017.
Z okazji Dnia Matki przedszkolaki przygotowały krótki program artystyczny – wiersze, piosenki, aby podziękować mamom za ich miłość i opiekę. 
Czytaj całość »
 
 
Pomagamy wybudować studnię w Somalii Drukuj Wyślij znajomemu
Dodano: 23.05.2017.
W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do kampanii edukacyjnej „Niosę Pomoc” organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną. Włączyliśmy się w Akcję „Studnia dla Południa”, której celem jest zwrócenie uwagi na fakt, że woda jest podstawowym prawem każdego człowieka, a także pomoc w zebraniu funduszy na wybudowanie kiosku wodnego w jednej ze szkół w Somalii, w Afryce.
Czytaj całość »
 
 
UNIHOKEJ  XII miejsce MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NASZYCH UCZNIÓW Drukuj Wyślij znajomemu
Dodano: 18.05.2017.
W dniach 12-14maja 2017r. w Elblągu odbył się XXIV Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Bałtyku”. W skład festiwalu wchodzą: Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej (szkoły podstawowe), Ogólnopolska Gimnazjada (gimnazja) oraz Ogólnopolska Licealiada (szkoły ponadgimnazjalne). Jest to największy turniej w Polsce przeznaczony dla szkół, w którym łącznie wystąpiły 83 zespoły. W Ogólnopolskich Igrzyskach – jako mistrz województwa pomorskiego -  wśród 15 zespołów znalazła się drużyna chłopców z naszej szkoły.

Czytaj całość »
 
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 16

Budowa stron INTERNETWAY.pl