Dziś jest: piątek, 21.09.2018, imieniny: Hipolita, Mateusza

Przedszkole

Rekrutacja
Kontakt

Gościmy

Sonda

2014 / 2015 Drukuj Wyślij znajomemu

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014 / 2015




1.  I m. w Ogolnopolskim Młodzieżowym Konkursie Filatelistycznym 

Zuzanna Ryńska 

2. II m. w Mistrzostach Polski Małych Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej 

Jakub Cichocki, Maciej Citkowski, Marcel Czerwiński, Adam Dąbkowski, Radosław Klohs, Maciej Sablewski, Cezary Knurowski, Sylwester Jurczyński 

3. IX m. w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju 

- Jakub Cichocki, Maciej Citkowski, Marcel Czerwiński, Adam Dąbkowski, Radosław Klohs, Mateusz Meller, Damian Paszek, Maciej Sablewski, Mikołaj Draszanowski, Michał Górka, Dawid Jażdżewski, Sylwester Jurczyński

4. Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

- Natalia Owczarek

5. V m. w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym PTTK (etap wojewódzki)

- Natalia Niemaszyk, Zuzanna Ryńska, Dawid Jażdzewski

6. VI m. w Ogólnopolskim Turnieju wiedzy Pożarniczej (etap wojewódzki)

- Marcel Czerwiński

7. IV m. w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

- Paulina Kochanowska, Natalia Niemaszyk, Aleksandra Zalewska, Marta Partyka, Aleksandra Cichocka, Nikola Zielińska, Martyna Tocha, Zuzanna Mokwa, Barbara Podlewska, Natalia Owczarek

8. II m. w Eliminacjach Wojewódzkim V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

- Paulina Kochanowska, Natalia Niemaszyk, Aleksandra Zalewska, Aleksandra Cichocka,   Nikola Zielińska, Martyna Tocha, Barbara Podlewska, Zuzanna Mokwa 

9. III m. w Diecezjalnych Mistrzostwach Służb Liturgicznych w Futbolu

10. III m. w Ogólnopolskim Konkursie "Pokaż jak hasa wypasiona klasa"

- uczniowie klasy IV B

11. 2 równorzędne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Ptaki cudaki"

- Michakina Malmur, Aleksandra Karpus

12. III m. w Powiatowym Konkursie Poetyckim "Radość pisania"

- Aleksandra Szwarc

13. III m. w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

- Bartosz Nadolski

14. VI m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej

- Karol Adamczyk, Jakub Domachowski, Bartosz Czyżo

15. I m. w Rejonowym konkursie "Ortograficzne Łamigłowki"

- Marta Partyka

16. III m. w Rejonowym konkursie "Ortograficzne Łamigłówki"

- Igor Fordon

17. IV m. w Rejonowym konkursie "Ortograficzne Łamigłówki"

- Mateusz Babicz

18. III m. w Rejonowym konkursie "Muzyczna Scena Młodych"

- Marta Partyka, Emilia Cymanowska, Marcel Czerwiński, Patrycja Kata

19. II m. w Wojewódzkim Matropolitalnym Konkursie Biblijnym (etap rejonowy)

- Kacper Nawój

20. I m. w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Plażowej Piłce Siatkowej

 Marcel Czerwiński, Radosław Klohs

21. II m. w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Plażowej Piłce Siatkowej

- Adam Dąbkowski, Mateusz Meller

22. II m. w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej

- Jakub Cichocki, Maciej Citkowski, Marcel Czerwiński, Adam Dąbkowski, Radosław Klohs, Mateusz Meller, Damian Paszek, Maciej Sablewski, Mikołaj Draszanowski, Sylwester Jurczyński, Michał Górka

23. III m. w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w "4" siatkarskich

- Jakub Cichocki, Maciej Citkowski, Marcel Czerwiński, Adam Dąbkowski, Radosław Klohs, Mateusz Meller, Damian Paszek, Maciej Sablewski, Mikołaj Draszanowski

24. III m. w Powiatowych Igrzyskach Młodziezy Szkolnej w Unihokeju

- Aleksandra Jacniacka, Natalia Owczarek, Natalia Niemaszyk Zuzanna Węgrzyn, Emilia Cymanowska, Wiktoria Dering, Patrycja Kata, Aleksandra Zalewska, Paulina Kochanowska

25. IV m. w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w "4" siatkarskich

- Aleksandra Jacniacka, Zuzanna Węgrzyn, Natalia Niemaszyk, Patrycja Kata, Emilia Cymanowska, Natalia Owczarek, Wiktoria Dering, Aleksandra Zalewska, Małgorzata Mokwa, Marta Partyka

26. IV m. w Powiatowych Igrzyskach młodzieży Szkolnej w "2" siatkarskich

- Natalia Niemaszyk, Natalia Owczarek, Aleksandra Zalewska, Małgorzata Mokwa, Marta Partyka

27. I m. w Powiatowym konkursie Plastycznym "Wielkanocna Pisanka"

- Wiktoria Richert


 

Budowa stron INTERNETWAY.pl